Даниел Кајмакоски доаѓа во Еден на Еден!

Многу работи се сменија од последното гостување на Даниел во #1на1. Токму затоа ова е вистинско време за тој повторно да седне на каучот отспротива Жаре и да ни раскаже како му помина периодот после Х-Фактор и Евровизија. Воедно, Даниел ќе открие дали е навистина во врска со Цеца! 😀

Нова епизода од шоуто, оваа сабота во 19:15 часот на Телма ТВ!

 

Update: Емисијата со Даниел може да ја погледнете тука