Дарио, како се викаш?

По 10 годишна пауза од тв екраните, Дарио се враќа и тоа со гостување во нашето шоу. Оваа сабота во 21.30ч на Алфа тој заедно со Влатко Лозаноски ќе биде гостин во #1на1.

Ќе чуеме како настанаа хитовите со кои пораснавме и на кои гледаме со носталгија, како и за многу други пикантерии од животот на Дарио.

Влатко Лозаноски пак, ќе го видиме во едно многу интересно фолкерско издание, плус со Жаре ќе јадат ЕКСТРЕМНО лути пиперчиња 🙂

Додатна причина да не го пропуштате шоуто оваа сабота е премиерата на реалното шоу МЕЊАМ КОЗУ