Погледнете го најубавото издание на Eден на Еден оваа сезона

И оваа сабота се емитуваше нова епизода од нашето шоу #1на1. Како што е ред, веќе е поставена на нашиот YouTube канал за сите што ја пропуштија премиерата на Телма. Овој пат гостинки ни беа Елена Ристеска и Емилија Розман, кои што дефинитивно го разубавија нашето студио. Сепак, познатата пејачка и македонската мисица покажаа дека се повеќе од само убави лица и со нивната смисла за хумор и интересни приказни од нивните кариери ни приредија уште едно тв уживање во #1на1.

Погледнете го и МОНОЛОГОТ од оваа епизода како и ЈАВУВАЊАТА НА СПАСЕ И ГРУЕВСКИ во студиото 🙂