Ззздраво!

Во новата епизода на „Фчерашни новости“ нема да гледате:

  • СКАНДАЛ: Ексклузивни снимки од одморот на познатата македонска политичарка и нејзиниот партнер
  • НЕВЕРОЈАТНО: Силвестер Ведар во кежуал варијанта
  • ШОКАНТНО: Отворен е затворен базен во Битола

Oна што видеонајавата не го кажува, односно, што навистина ќе гледате оваа недела, доволно открива оваа фотографија.

Не ја пропуштајте епизодата 24 на „Фчерашни новости“, оваа недела во 19:10 часот на „Телма“!!