Дарко Панчев за грешката што отиде во Интер

Легендата на македонскиот фудбал вели дека се кае што ја прифатил понудата на Интер и не отишол во Реал Мадрид или Манчестер Јунајтед. Дел oд гостувањето во Еден на Еден сезона 4