Еден на Еден – Горан Пандев (прв дел)

Започна новата сезона од нашето шоу, а Горан Пандев се покажа како одличен гостин.

Ни раскажа како е да се биде играч на Мурињо, какво место за живеење е Неапол, а спомена и детали за неговите проблеми со Клаудио Лотито кои го доведоа до напуштање на Лацио.

Ова се само дел од интересните анегдоти кои беа споменати во првиот дел од разговорот со Гранде Гоче!