ЕДНА ОД НАЈЗАБАВНИТЕ ЕМИСИИ: Сања и Слаткар во „Еден на Еден“

Во неделата во „Еден на Еден“ имавте прилика да го погледнете најновото издание во кое гостуваше нашиот најпознат рапер, Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата сопруга, поранешната „Мис на Македонија“, Сања Николиќ.

Слаткар како и секогаш имаше што да каже, а Сања за првпат по деветгодишна медиумска изолација се појави на тв-екраните.

Дефинитивно ова беше една од најзабавните емисии за оваа 9. сезона на „Еден на Еден“, а за сите што ја пропуштија, истата е веќе објавена на Јутјуб.

Погледнете и уживајте: