Какви се Тиндер профилите на познатите?

Нашите познати личности растураат на Тиндер.

Знаеевте дека Тиндер профили имаат Зоран Заев, Никола Груевски, Али Ахмети, Артан Груби? И не само тие. Со апликацијата владеат и Ангела Меркел и Емануел Макрон.

Секој од нив има своја препознатвлива порака. Ама, свој Тиндер профил има и Жаре.

На видеото погледнете како изгледаат профилите на познатите: