Жаре feat. Пеце Суперхикс – Песна за избори!

Доколку ви е преку глава од политички реклами деновиве и посакувате да има малку повеќе музика, тогаш имаме добри вести за вас! #1на1 екипата заедно со Пеце од Суперхикс ви имаат спремно одличен  хит за овие предизборни денови!

Клик тука за третата рап битка на Заев и Груевски, а тука за “Македонските политичари читаат твитови”.

Целата епизода е достапна на следниот линк.