Славниот цитат на Пајак

10529674_664593146968563_768747685_n

Ако не ви станува јасно што е муабетот, одете на 43 минути и 43 секунди на следново видео (емисијата од сезона 5 каде гостинка ни беше Јелена Розга)

п.с. Сакаш да бидеш басист на извонредните Пеперминт? Бујрум на фб профилот на Пајак и испрати му порака. Не се зезаме!!! 🙂