Весна Бејби ни доаѓа во Еден на Еден!

После дебитантското гостување на Тамара Тодевска мината недела, време е за уште една дебитантка во #1на1. Овој пат на гости ни доаѓа Весна Петрушевска! 😀

Освен гостувањето на Весна Бејби кое што е полно со забава и хумористични анегдоти, во новата епизода од нашето шоу ќе може и ексклузивно да го погледнете епското рап соочување на Никола Груевски и Зоран Заев! Не пропуштајте нè оваа сабота во 19:15 на Телма!

 

Update: Целата епизода можете да ја погледнете тука.