Елена Ристеска оваа сабота во Еден на Еден!

Нашата претставничка во “Твоето лице звучи познато”, Елена Ристеска со извонредно гостување оваа сабота во #1на1.

Шоуто ќе изобилува со многу игри и смеење, а богами нема да недостасуваат и пикантерии.

Запаметете да го гледате шоуто оваа сабота во 21.30 часот на Алфа тв.