Знаеме каде може да ја најдете Марјана Станојковска оваа сабота!

Ни тргна годинава со убави гости од двата пола. А не ни планираме да запреме со викање на такви гости и гостинки бидејќи нашата публика го заслужува само најубавото. Затоа и следна гостинка во #1на1 ни е Марјана Станојковска. Марјана ни приреди фантастично шоу во кое што заигра и запеа на задоволство на публиката. Освен тоа таа ексклузивно ни откри дали некогаш била во врска со Влатко Илиeвски!

Не го пропуштајте и ова издание на нашето шоу бидејќи ви ветуваме навистина забавна емисија оваа сабота во 19:15 часот на Телма! 🙂

 

Целата епизда можете да ја погледнете тука.