Блекстрит и Бобо во 1на1

Само една недела по гостувањето во шоуто на Џими Кимел, RnB ѕвездите Blackstreet имаа гостување во нашето шоу.

Прв гостин беше Бобо од Бугарија, познат по хитот Дим да ме њама. Видовме навистина одлично и многу забавно гостување на “чоколадниот рапер” кој покажа дека има одлична смисла за хумор.

Греми добитниците и светските RnB ѕвезди, Blackstreet прозбореа македонски, зборуваа за соработките со музичари како Dr. Dre, Jay Z, Janet Jackson, Slash од Guns and Roses и многу други, а на крај од разговорот заедно со Жаре го заепаја нивниот најголем хит No Diggity.

Погледнете ја YouTube верзијата од најновата епизода на #1на1.