„Дупла водка“ не требаше да е водка…

Оваа и уште многу интересни приказни на Дарио и Влатко Лозаноски. Плус, конечно премиерата на МЕЊАМ КОЗУ утревечер (сабота) во 21.30 на Алфа. Гледајте #1на1