ЕДЕН НА ЕДЕН: Сара Мејс и „Некст Тајм“ на гости кај Жаре

Во неделата имавте прилика да гледате уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу „Еден на Еден“, во кое гости беа момците од дуото „Некст Тајм“, Стефан и Мартин и познатата пејачка Сара Мејс.

Стефан и Мартин зборуваа за нивните почетоци, за пријатните и непријатните моменти, за своите проекти, додека пак Сара сподели неколку интимни моменти од нејзината свадба, се пофали за идните планови и уште многу друго.

И овој „Еден на Еден“ не помина без стенд-ап комичарот Марјан Ѓорѓиевски, кој го насмеа водителот Жаре и публиката пред малите екрани.

За тие што ја пропуштија последната емисија, истата е веќе објавена на Јутјуб.

Погледнете: