Милан Калиниќ нуди гратис бразилска депилација

Актерот Милан Калиниќ на своите обожавателки им понуди гратис бразилска депилација, преку својот Инстаграм профил.

„Одржувајте ги жените во изолација, онјалн курс по маникир завршен успешно. Можам да ви кажам дека сум одличен ученик, така што сите заинтересирани девојки нека се јават, бразилка гратис“, напиша Милан до сликата каде што на својата сопруга Сандра ѝ ги средува ноктите.

Со Мики и со неговите колеги секогаш топ сме си поминувале на снимање на Еден на Еден. Еве ги со неговиот кум, Срѓан Ивановиќ, во Сезона 10.