Нова сезона од шоуто Еден на Еден – Еве што ќе гледате!

По паузата се враќаме во етер. Утре (сабота) во 19.15ч на Телма започнуваме со новата сезона од шоуто. Повторно ни доаѓа редовниот гостин, човекот за кого нема потреба од никаква најава, Игор Џамбазов. Не го пропуштајте стартот на седмата сезона од #1на1!