Секси шорцеви, згодни девојки. Крајот на летото – уште пожежок!

Манекенката Марјана Станојковска, актерката Ана Стојановска, тв водителките Бона Пауновска, Ивана Илиевска и Флора Шабани, засилени со едни од најубавите и најзгодни наши одбојкарки беа дел од Гуте Фрухте хуманитарниот турнир во одбојка на песок кој се одржа летово. Соковите Гуте Фрухте заедно со Црвениот Крст на град Скопје од септември го започнуваат седуммесечниот проект “Создаваме заедно” кој ќе ги помогне слепите и слабовидни лица. По тој повод, ексклузивно Ви го претставуваме видеото од овој хуман настан на кој огромен дел од машката публика остана со отворени усти. Дали од маестралните одбојкарски потези или од секси учесничките, проценете сами…
Гуте Фрухте продолжуваат со сигурност да ги освојуваат Вашите симпатии и понатаму. Од оваа есен подгответе се за новите вкусови – 100% портокал и 100% јаболко.