Што ќе гледаме оваа недела?

Следува уште една епизода на најгледаната хумористична емисија „Фчерашни новости“. Гледајте ја епизодата 26 оваа недела од 20 часот на Телма и во живо на „Фесјбук“.

Еве што последни ќе дознаете неделава:

Додека ги чекате новите пародични вести, во тек е игра на нивната страница на „Фејсбук“, каде најсреќните и вистински фанови на „Фчерашни новости“ си добиваат подарок.