Љубовни муабети со Јован

Откако го видовме неговиот настап на “Nothing else matters” сигурни сме дека девојките се тепаат за него 🙂

Видеото во кое што Жаре разговара со Јован за девојките можете да го погледнете тука.
dva po nula